, Setkání

SGEF Setkání

Starts 18.1.2018
Ends 18.1.2018

8:00 - 18:00

Křižíkova 176/27, 186 00 Praha 8-Karlín

18.1.2018 8:00 - 18:00 Křižíkova 176/27, 186 00 Praha 8-Karlín

Société Générale Equipment Finance patří mezi přední finanční společnosti v České republice a na Slovensku.

Financujeme investice v oblasti polygrafických, obráběcích, výrobních a stavebních strojů, zemědělské techniky a prostředků pro hromadnou přepravu zboží a osob. Významný podíl našeho obchodu tvoří oblast high-tech, tedy hardware, kancelářská a zdravotnická technika a software. Máme zkušenosti také s leteckou technikou, kolejovými vozidly, nemovitostmi, speciálními projekty a se strukturovaným financováním.

Poskytujeme finanční leasing, operativní leasing a úvěry, a to i s využitím dotační podpory a operačních programů Evropské investiční banky a českých státních institucí. Kromě standardních produktů klientům zajišťujeme doplňkové služby, zejména komplexní pojištění.

V České republice provozujeme šest mimopražských poboček, na Slovensku dvě. Pečujeme o více než tři tisíce klientů, objem našich nových obchodů v roce 2016 dosáhl 12,3 miliard Kč. Na žebříčku sestavovaném Českou leasingovou a finanční asociací se podle výše vstupního dluhu pravidelně umisťujeme na předních místech.

Patříme do mezinárodní finanční skupiny Société Générale, našimi vlastníky jsou Komerční banka a Société Générale Equipment Finance International. Jsme členy České leasingové a finanční asociace (ČLFA) a Asociácie leasingových spoločností Slovenskej Republiky (ALSSR).

Close

Rezervovat prohlídku

Would you like to see our space before joining? Come and visit our coworking space. Please fill out the form and our manager will get back asap.

Po kliknutí na tlačítko Odeslat obdržíte potvrzovací e-mail. Pokud tomu tak není, zkontrolujte složku s nevyžádanou poštou a označte e-mail jako bezpečný.

%d blogerům se to líbí: