, Konference

EY hledá inovativní start-upy do programu Accelerating Entrepreneurs. Přihlásit se mohou do 18. prosince

Společnost EY hledá inovativní a progresivní podnikatele, kteří jsou připraveni posunout svůj byznys o krok dál. Třicet vybraných start-upů z celého světa se v dubnu 2018 zúčastní dvou světově uznávaných událostí pořádaných v Amsterdamu – unikátního programu Accelerating Entrepreneurs a přední světové konference v oblasti digitálních technologií Inovation Realized. Přihlášky je možné podávat do 18. prosince 2017.

Globální poradenská společnost EY vzdává již 30 let hold úspěšným podnikatelům z celého světa díky prestižní světové soutěži EY Podnikatel roku. Programem Accelerating Entrepreneurs na tuto tradici EY navazuje a pomáhá rychle se rozvíjejícím start-upům na cestě k růstu prostřednictvím individuálních odborných konzultací a možnosti osobních setkání s ostatními úspěšnými podnikateli a zkušenými lídry velkých korporací. Díky programu získávají účastníci cenné informace, jak posunout své podnikání na další úroveň a stát se globálními lídry zítřka.

Kampaň programu Accelerating Entrepreneurs pro rok 2018 se zaměřuje na možnosti, které může start-upům přinést spolupráce s korporacemi. 22. dubna 2018 se vybraní podnikatelé zúčastní série přednášek světových speakerů, školení a workshopů. Ve dnech 23. a 24. dubna se účastníci budou společně s řediteli informačních technologií (CIO) z G360 podílet na hledání inovativních řešení aktuálních otázek společnosti v rámci konference Innovation Realized.

Mezi start-upy a velkými korporacemi je dnes zbytečně velká propast. Globální firmy hledají čerstvé talenty, které se na problémy dívají jinak, a naopak mladí podnikatelé potřebují finanční sílu a zkušenosti velkých korporací. Programem Accelerating Entrepreneurs dává EY start-upům jedinečnou příležitost setkat se s představiteli globálních korporací, kteří hledají partnery pro spolupráci při řešení komplexních problémů, a zároveň se stát součástí jednoho z nejvlivnějších a největších podnikatelských ekosystémů světa,“ říká Magdalena Souček, vedoucí partnerka EY v České republice a v části regionu střední a jihovýchodní Evropy.

Vybraní podnikatelé účastí v programu získají:

 • Plně hrazenou účast (zpáteční letenka, 3 noci ubytování, strava) v programu Accelerating Entrepreneurs a na konferenci Innovation Realized. Oba programy se uskuteční ve dnech 21. – 24. dubna 2018 v Amsterdamu.
 • Odborné poradenství a mentoring v oblasti růstu společnosti od EY profesionálů, globálních podnikatelů a byznys lídrů.
 • Přístup do EY Growth Navigator™, interaktivního programu, který podnikatelům pomůže vyhodnotit schopnost jejich společností dodržovat růstové plány.
 • Přístup do jednoho z nejsilnějších a nejvlivnějších podnikatelských ekosystémů světa.
 • Příležitost k osobnímu setkání a navázání kontaktů s nejzajímavějšími podnikateli Evropy, Spojených států a Asie.
 • Zviditelnění společnosti na relevantních akcích, v publikacích a na sociálních sítích EY.

Kritéria účasti a výběr uchazečů

Cílem programu je oslovit zejména mladé lidi, kteří uvažují inovativně a mají potenciál transformovat a bořit zažitá pravidla trhu. Zájemci musí splňovat následující kritéria:

 • Být zakladatel a/nebo výkonný ředitel soukromé společnosti, primárně odpovědný za její dosavadní hospodářské výsledky.
 • Poskytovat technologicky vyspělý a inovativní produkt nebo službu, resp. uplatňovat obchodní model s průkazným hospodářským či společenským přínosem (mj. umělá inteligence, rozšířená realita, virtuální realita, zákaznické rozhraní, analytika, robotika a internet věcí).
 • Být představitel rychle rostoucí firmy, jejíž úspěšný rozvoj lze doložit prostřednictvím jednoho, resp. kombinací několika z následujících faktorů: růst výnosů, důkaz o zdrojích financování, distribuční kanály pro přístup k trhu, široká zákaznická základna nebo tržní profil (např. propagace).
 • Mít ambice proniknout na mezinárodní trhy jako součást prorůstových plánů.
 • Mít sídlo společnosti v regionu EMEIA (Evropa, Blízký východ, Indie a Afrika).

 

Více o programu na www.ey.com/aep

Přihlášku naleznete zde

 

O EY

EY je předním celosvětovým poskytovatelem odborných poradenských služeb v oblasti auditu, daní, transakčního
a podnikového poradenství. Znalost problematiky a kvalita služeb, které poskytujeme, přispívají k posilování důvěry
v kapitálové trhy i v ekonomiky celého světa. Výjimečný lidský a odborný potenciál nám umožňuje hrát významnou roli při vytváření lepšího prostředí pro naše zaměstnance, klienty i pro širší společnost.

Název EY zahrnuje celosvětovou organizaci a může zahrnovat jednu či více členských firem Ernst & Young Global Limited, z nichž každá je samostatnou právnickou osobou. Ernst & Young Global Limited, britská společnost s ručením omezeným garancí, služby klientům neposkytuje. Pro podrobnější informace o naší organizaci navštivte prosím naše webové stránky www.ey.cz

EY Česká republika

Twitter
Facebook
LinkedIn
YouTube
Instagram

Close

Rezervovat prohlídku

Would you like to see our space before joining? Come and visit our coworking space. Please fill out the form and our manager will get back asap.

Po kliknutí na tlačítko Odeslat obdržíte potvrzovací e-mail. Pokud tomu tak není, zkontrolujte složku s nevyžádanou poštou a označte e-mail jako bezpečný.

%d blogerům se to líbí: